Úvod > Provoz > Praktické informace

Praktické informace

Šatna, umývárna, lehárna

Dětské šatny se nachází v přízemí MŠ. Každé dítě má svoji skříňku, kterou má označenu svojí značkou. Zde si dítě ukládá svůj oděv, má možnost mít ve skříňce náhradní oděv na pobyt venku, náhradní oděv na převlečení v případě, že se potřísní (prádlo, punčocháče,...).

Umývárna a WC - dítě má svůj ručník pověšený na své značce.

Lehárna - 2 stabilní lehárny umožňují, aby mělo dítě po celou dobu pobytu v MŠ své lehátko i lůžkoviny.

Oblečení dětí

Do třídy:

• přezůvky / pevná obuv /
  • lehké oblečení / hrací kalhoty, tričko, děvčátka sukýnka,……/
  • pyžamko
  • náhradní oblečení / tričko, ponožky tepláky, punčocháče, spodní prádlo /

Oblečení k pobytu venku:

• tepláky, mikina, bunda, pláštěnka
  • pevná obuv do písku, gumáky
  • čepice, kšiltovka / dle ročního období nebo počasí

Všechny věci dětem  podepište, aby nemohlo dojít k záměně!

Hygienické potřeby:

• 1x kapesníky v krabičce / předejte paní učitelce na třídě
  • balíček papírových kapesníků nechejte dětem ve skříňce

Školné na školní rok 2023/2024:

385,- Kč (měsíčně)

Výši školného určuje ředitelka MŠ, která je povinna řídit se školským zákonem č.561/2004 Sb.

Stravné a školné se platí buď bezhotovostně inkasním převodem na účet MŠ – 1422857359/0800 a to vždy do 15. dne následujícího měsíce, nebo hotově  předem v určený den přímo u vedoucí ŠJ – nástěnka ve vestibulu.

Při nástupu do MŠ 1. 9. 2023 prosím o vyplněnou přihlášku ke stravování, při platbě inkasem vyplněný souhlas s inkasem - obojí si prosím vytiskněte.

Ostatní

• Rodiče jsou povinni nahlásit změny osobních dat dítěte – telefonní čísla, zdravotní pojišťovnu, bydliště…….
  • Každý rodič má právo být informován o prospívání svého dítěte – informace podává třídní učitelka.
  • Ředitelka školy může ukončit docházku dítěte do MŠ po písemném upozornění

Omlouvání nepřítomnosti dětí

Stravné